• Laat uw gegevens achter
    en wij nemen contact met u op.

    Stuur ons een bericht

  1. Home
  2. /
  3. Contact

Demolition and Recycling Equipment B.V.

De Hork 32
5431 NS  Cuijk
Nederland

Algemeen

Tel: +31 485 442 300
Fax: +31 485 442 120

E-mail: info@demarec.com
Openingstijden:

Maandag – donderdag van 8:30 tot 17:00.
Vrijdag van 08:30 tot 16:00.

Demarec is collectief gesloten van 8 augustus t/m 19 augustus.
Hierdoor werken we met een beperkte bezetting.

Demarec Service en Onderdelen verkoop zijn wel bereikbaar (reguliere openingstijden).

Direct contact

Service/Product support:

Algemeen service/productsupport contact:
+31 (0) 485 442 300 – Optie 3
service@demarec.com

Jan Bens:
+31(0) 485 387 396
j.bens@demarec.com 

Peter Deenen:
+31(0) 485 387 382
p.deenen@demarec.com

Verkoop onderdelen:

Algemeen verkoop onderdelen contact:
+31 (0) 485 442 300 – Optie 2
parts@demarec.com

Hans Verkerk:
+31(0) 485 387 386
h.verkerk@demarec.com

Karoliene Knipmeyer:
+31(0) 485 387 393
k.knipmeyer@demarec.com

Verkoop producten (Binnen/Buitendienst):

Algemeen verkoop producten contact:
+31 (0) 485 442 300 – Optie 1
sales@demarec.com

Corine Jonkers (Binnendienst):
+31(0) 485 387 399
c.jonkers@demarec.com

(Ma/Di/Do)

Jos Boerdonk (Binnen/Buitendienst):
+31(0) 654 781 317
j.boerdonk@demarec.com

Engineering & Warranty:

Roel Brauer:
+31(0) 485 387 383
r.brauer@demarec.com

Inkoop en logistiek

Algemeen inkoop en logistiek contact:
+31 (0) 485 442 300 – Optie 5
purchase@demarec.com

Robert Weerts:
+31(0) 485 387 387
r.weerts@demarec.com

Administratie:

Algemeen verkoop onderdelen contact:
+31 (0) 485 442 300 – Optie 4
finance@demarec.com

George Timmerman:
+31(0) 485 387 392
g.timmerman@demarec.com

Openingstijden:

Maandag – donderdag van 8:30 tot 17:00.
Vrijdag van 08:30 tot 16:00.